NIEDZIELA   26 VI   –  13 zwykła

6:30  –  * O Boże błogosławieństwo i Opiekę NMP Wniebowziętej dla Władysława w 70 urodziny

8:00  –  ++ Antoni Nowak z rodzicami

9:30  –  ++ Józef i Władysława Wróbel z zięciem Stanisławem Pysz

11:00 –  Chrzcielna: o Boże łaski dla Julii Zuzanny Kubik przyjmującej sakrament chrztu św.

15:00  nabożeństwo do NSPJ msza św. :  ++ Jolanta Gąsiorek w 8 r. śm. z rodzicami i dziadkami

po za parafią: + Ludwik Zarębski

PONIEDZIAŁEK  27 VI  Wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy

6:45    –  + Józef Ślosarczyk w 51 r. śm.

18:00 –   + Władysław  Zeman

poza parafią: + Stanisław Zięba

WTOREK  28 VI  Wspomnienie św. Ireneusza

6:45   –  + Franciszek Maga

18:00 –  + Władysław Szlósarczyk

poza parafią: + Stanisław Zięba

ŚRODA  29 VI – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

6:45     –   + Helena Kal w 2 r. śm.

9:30    –     ++ Anna Firganek z m. Ludwikiem, synami Leonem i Ludwikiem i synową Heleną

18:00 –     ++ Józef Firganek z s. Danutą, bratem Ludwikiem, bratową Anielą

poza parafią: + Rozalia Żoczek

CZWARTEK  30 VI – Dzień powszedni

6:30    –  ++ Maria Koszyk z synem Stanisławem i rodzicami

17:00  –   adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami za kapłanów i o nowe powołania

do kapłaństwa i zakonu

18:00    * Za powołanych i o nowe powołania zwłaszcza z naszej parafii

18:00 –    ++ Władysław Lindert z ż. Heleną, s. Januszem i zięciem Janem

poza parafią: + Adam Kostka

PIĄTEK  1 VII – Dzień powszedni

6:45      ++ Helena i Władysław Balcarek z rodzicami

6:45   –   +   Maria Rosner

18:00 –  * O silną wiarę dla naszych parafian * za wszystkich wspierających modlitwą i ofiarami remonty naszego kościoła, * O Błogosławieństwo Boże w pracach remontowych przy naszym kościele, * ++ Za wszystkich zmarłych ofiarodawców,  ++ zmarłych z rejonu:  od zielonego krzyża po pod las do pp. Niemczyków, + Zofia Kołoczek, + Tomasz Górka, + Karol Kóska, + Agnieszka Marczyk, + Genowefa Miklus, + Weronika Sewera ,+ Wanda Biedrzycka, + Piotr Bednarczyk, + Robert Mol, + Helena Kupis, + Krystyna Szmeja, +Ewa Hudziec, + Ludwik Owczarz, + Kazimierz Strach, + Zofia Molek, + Zofia Woźniak, + Józef Żaczek, + Jolanta Lemańska, + Stanisław Adamaszek, + Danuta Jonkisz, +Jadwiga Grygierzec, +Tomasz Jonkisz, +Franciszek Walus, +Bronisława Zdrowak, +Józef Jonkisz, + Tosia Dutka, +Zofia Małysz, +Alicja Kucharska, + Jan Figna, + Genowefa Mikoda, + Ludwik Zarębski, + Marek Dolniak, + Zofia Szlósarczyk, + Ryszard Olek, + Renata Ślosarczyk, + Władysław Kępka, + Halina Staś, + Władysław Rakoczy +Wiesław Socha, +Wiesław Szypuła, + Maria Rosner, + Marta Papla,.

poza parafią: + Bernard Habor

SOBOTA   2  VII – Dzień powszedni

6:45   –    * W int. Radia Maryja, Ojca św. i Ojczyzny

14:00 – ślubna