INTENCJE MSZALNE

  

INTENCJE MSZALNE  17 VI 2024 – 23 VI 2024 

      PONIEDZIAŁEK 17 VI – Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego 

6:45– + Franciszk Chmielniak w 1 rocz. śm. 

18:00 – ++ Józef i Leontyna Strach 

 

     WTOREK 18 VI –  Dzień powszedni 

6:45 – * O Bożer łaski i opiekę NMP Wniebowzietej i św. Antoniego dla Krzystofa Kubiczka w 13 urodziny 

6:45 – + Jolanta Puczka 

18:00 – * Dziękczynna za wszelkie łaski dla Marka z okazji imienin 

 

      ŚRODA 19 VI Dzień powszedni 

6:45 – + Jerzy Kapela w 17 r. śm. 

18:00 – + Stanisław Ślosarczyk w 6 r. śm. 

 

CZWARTEK 20 VI – Dzień powszedni 

6:45–  ++ Anastazja Jonkisz z mężem i, rodzicami i siostrą Zofią 

18.00 –  ++ Alojzy i Waleria Raszka , syn Roman i zięć Ludwik 

18:00 –   + Józef Szlosarczyk w 53 r. śm. 

 

PIĄTEK  21 VI – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi 

6:45 –  ++ Józef Jakończa w r. śm. z żoną Janiną i dziećmi 

6:45 – + Anastazja Jonkisz w 1 rocz. śm. 

8.00 – msza św. na zakończenie roku szkolnego 

18:00  –  Za wszystkich wspierających modlitwą i ofiarami remonty naszego kościoła, * O Błogosławieństwo Boże w pracach remontowych przy naszym kościele,++ Za wszystkich zmarłych ofiarodawców ,  ++ zmarłych z rejonu:granice od pp. Pasierbków do pp.Adamszaków, +Krystyna Kwiatkowska, + Helena Martyniak, + Janusz Piekarski, + Zdzisława Pokusa, + Sławomir Szlosarczyk, + Teresa Wilczek, + Anna Ślosarczyk, + Władysław Grzybowski , + Maria Famułka,  + Halina Adamus, + Maria Klecha, + Roman Mynarski, + Jan Rybski, + Daniel Biela, + Wincenty Gajda, + Marian Kucharski + Bogdan Furczyk + Henryka Nycz, + Kazimiera Rożek, + Rafał Jonkisz, + Eugenia Kapias, + Stanisław Włoszek,+ Irena Janeczko, + Andrzej Mach,  +Józefa Szlosarczyk , + Józef Tomana, + Elżbieta Nawrocka, + Adolf Zarzyka, + Helena Gabryś, + Zbigniew Pokusa, + Weronika Nycz,+  Czeslaw Czana, + Tadeusz Jodlowiec, + Tadeusz Duraj, + Tadeusz Nowak ,+ Franciszek Kosmaty,+ Franciszek Gajda, + Zdzisław Niedojadło, + Jolanta Puczka., ++ Antoni Kłoda z ż. Wandą i rodzicami 

 

SOBOTA 22 VI – Dzień powszedni 

6:45  –   ++ Stanisław Stanclik z ż. Emilią w 13 r. śm. 

18:00 –  ++ Władysław Lindert z ż. Heleną, s. Januszem i zięciem Janem 

 

 

     NIEDZIELA 23 VI  –  XII  Zwykła 

7:00 – Godzinki o NMP 

7:30 –  ++ Antoni Nowak z rodzicami 

7:30  – ++ Józef Firganek z rodzicami i teściami 

9:30 –   ++ Julian Konior z żoną i rodzicami 

11:00   + Zofia Kopeć w r. śm. 

15:00 –  nabożeństwo czerwcowe do NSPJ 

Msza św.: + Jan Mlak