INTENCJE MSZALNE

 

NIEDZIELA   5 II   –  V zwykła – 40 godzinne nabożeństwo

6:30       ++ Monika Placuch

8:00   –     +  Franciszek Placuch w 22 r. śm.

9:30   –     ++ Zofia Matyjasik w 6 r. śm. z m. Augustynem i c. Jadzią

11:00  –    *  O Boze błogosławieństwo i potrzebne łaski, oraz opiekę MB Wniebowziętej dla Krzysztofa w 15 i Michała w 10 urodziny

11:00   –   Adam Mamica w 9 r. śm.

15:00   nieszpory eucharystyczne zakańczające pierwszą niedzielę 40 godzinnego nabożeństwa
Msza Św. : ++ Władysław i Helena Balcarek z rodzicami z obu stron

 

PONIEDZIAŁEK  6 II – Wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

6:45   –    + Wiesław Szypuła

6:45  –      +Zofia Koszyk

18:00   –   ++ Władysław Pieczora z żoną i wnuczką Katarzyną

 

WTOREK 7 II –  Dzień powszedni

6:45   –    +Anna Mynarska – Kręzel

18:00 –     ++ Urszula i Gerard Rożek z c. Justyną i s. Krzysztofem

Poza parafią: + Waleria Pasierbek

 

ŚRODA 8 II –  Dzień powszedni

6:45   –  + Marta Papla

18:00 –  ++ Maria Wójtowicz z m. Jozefem i s. Bronisławem

 

CZWARTEK  9 II –  Dzień powszedni

6:45   –   ++ Władysława i Józef Wróbel

18:00 —  ++ Zofia i Sebastian Furczyk z córkami. Zofią i Anną w rocz. śm.

18:00  –   ++ Genowefa Olejak z m. Janem i s. Zdzisławem w r. śm.

19:30  –   + msza i modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała

 

PIĄTEK   10 II – Wspomnienie św. Scholastyki

6:45  –    + Władysław Rakoczy

6:45  –    + Wiesław Socha

18:00 – * za wszystkich wspierających modlitwą i ofiarami remonty naszego kościoła, * O Błogosławieństwo Boże w pracach remontowych przy naszym kościele, * O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joanny w 81 urodziny,  ++ Za wszystkich zmarłych ofiarodawców,  ++ zmarłych z rejonu:  prawa str. Krakowskiej od pp. Kominków do bloków POM oraz Studziennik + Jan Figna, + Genowefa Mikoda, + Ludwik Zarębski, + Marek Dolniak, + Zofia Szlósarczyk, + Ryszard Olek, + Renata Ślosarczyk, + Władysław Kępka, + Halina Staś, + Władysław Rakoczy +Wiesław Socha, +Wiesław Szypuła, + Maria Rosner, + Marta Papla, + Antoni Rosner, + Marianna Maga, + Stefan Koźmic, + Krystyna Kenig, + Józefa Gryzełko, + Halina Janko, + Krzysztof Kenig, + Józef Stanclik, + Waleria Pasierbek, + Marianna Biłka, +Marek Kuder, +Zdzisław Kóska + Anna Mynarska-Kręzel +Janina Owczarz, + Helena Szpaczek, + Krzysztof Niemczyk, + Zofia Miązek, + Mieczysław Szlósarczyk , + Grzegorz Czapnik, + Zofia Koszyk. + Franciszek Gac… ++ Anna i Leopold Cofała, ++ Józef Gandor z dwiema żonami i zięciem, ++ Olga i Tadeusz Pająk

 

SOBOTA  11 II –  Wspomnienie NMP z Lourdes

6:45   –   ++ Rozalia i Józef Marcińscy

18:00  –  ++ Józef Góra z ż. Anną i s. Edwardem

18:00  –  ++ Alojzy i Jadwiga Bartniccy

 

NIEDZIELA   12 II   –  VI zwykła – 40 godzinne nabożeństwo

6:30       ++ Jan Wójtowicz z ż. Rozalią, s. Czesławem i zięciem Tadeuszem

8:00   –     ++ Genowefa i Stanisław Pieczka

9:30   –     ++ Franciszka i Józef Kruczek

11:00  –    * O Boże błogosławieństwo dla Mai w 1 rocznicę urodzin, oraz jej taty w 35 r. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski

11:00   –    * O Boże błogosławieństwo i opiekę MB Wniebowziętej dla Danuty w 70 urodziny z podziękowaniem za dotychczasowe łaski z prośbą o dalsze

15:00   nieszpory eucharystyczne zakończające drugą niedzielę 40 godzinnego nabożeństwa
Msza Św. : 1/ ++ Grzegorz Car z rodzicami

2/ ++ Piotr i Tekla Kalińscy z zięciem Władysławem