INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA   25 IX   –  26 zwykła

6:30       +  Roman Duraj w 8 r. śm z ż. Heleną i s. Czesławem

8:00     ++  Józef Firganek z rodzicami i rodzeństwem

8:00       +  Władysław Chrapek w 9 r. śm.

9:30     ++  Czesław Kubik w 21 r. śm. z ż. Konstancją

9:30       +  Robert Adamaszek w II r śm

11:00 –   Chrzcielna – Boże Błogosławieństwo dla dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św.: Igor Adam Jaskółka, Maksymilian Franciszek Manowski, Alicja Marta Andreczko dla ich rodziców i chrzestnych

15:00  –    niedzielne nieszpory
Msza Św. :  ++  Dorota Jarczyk w 4 r. śm. z m. Bernardem

 

PONIEDZIAŁEK  26 IX – Dzień powszedni

6:45   –    + Ludwik Owczarz w 1 r. śm. (ul. Konopnickiej)

18:00 –    + Halina Staś

18:00 –    + Józef Placuch

 

WTOREK  27 IX – Wspomnienie św. Wincentego a Paulo

6:45   –    + Józefa Gryzelko

6:45  –      ++ Dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 –    * O Boże błogosławieństwo i opiekę NMP Wniebowziętej dla Gabriela Moczka w 18 urodziny

poza parafią:  + Janina Ciężki

 

ŚRODA  28 IX –  Wspomnienie św. Wacława

6:45   –  + Halina Janko

18:00 –   +  Władysław Ślosarczyk w 13 r. śm.

 

CZWARTEK  29  IX – Święto Św. Archaniołów Michała Gabriela i Rafała

6:45   –    + Józef Stanclik

18:00 –  + Kazimierz Strach w 1 r. śm.

18:00 –  ++ Stefania Gandor z rodzicami

 

PIĄTEK  30 IX – Wspomnienie św. Hieronima, kapłana

6:45   –    + Krystyna Kenig

6:45   –    + Krzysztof Kenig

18:00 –  * O silną wiarę dla naszych parafian * za wszystkich wspierających modlitwą i ofiarami remonty naszego kościoła, * O Błogosławieństwo Boże w pracach remontowych przy naszym kościele, * ++ Za wszystkich zmarłych ofiarodawców,  ++ zmarłych z rejonu: lewa strona ul. Krakowskiej cz. II od. pp. Zemanków do pp.Kosmaty, + Genowefa Miklus, + Weronika Sewera ,+ Wanda Biedrzycka, + Piotr Bednarczyk, + Robert Mol, + Helena Kupis, + Krystyna Szmeja, +Ewa Hudziec, + Ludwik Owczarz, + Kazimierz Strach, + Zofia Molek, + Zofia Woźniak, + Józef Żaczek, + Jolanta Lemańska, + Stanisław Adamaszek, + Danuta Jonkisz, +Jadwiga Grygierzec, +Tomasz Jonkisz, +Franciszek Walus, +Bronisława Zdrowak, +Józef Jonkisz, + Tosia Dutka, +Zofia Małysz, +Alicja Kucharska, + Jan Figna, + Genowefa Mikoda, + Ludwik Zarębski, + Marek Dolniak, + Zofia Szlósarczyk, + Ryszard Olek, + Renata Ślosarczyk, + Władysław Kępka, + Halina Staś, + Władysław Rakoczy +Wiesław Socha, +Wiesław Szypuła, + Maria Rosner, + Marta Papla, + Antoni Rosner, + Marianna Maga, + Stefan Koźmic, + Krystyna Kenig, + Józefa Gryzełko, + Halina Janko, + Krzysztof Kenig, + Józef Stanclik, + Waleria Pasierbek, + Marianna Biłka,. ++ Antoni Furczyk z rodzicami

              

SOBOTA  1 X – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

6:45   –    * W int Radia Maryja, Ojca św. i Ojczyzny

18.00    * O Boże łaski i opiekę NMP Wniebowziętej dla rocznika 1967, który dziś obchodzi swoje święto

18:00 –   * O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Michała w 30 urodziny i dla Julii w 18 rodziny

18:00 –   + Danuta Kraus

 

NIEDZIELA   2 X   –  27 zwykła

6:30       +  Marianna Maga

8:00      * O Boże błogosławieństwo dla Tymona Mateja – Tomiczek w 1 r. urodzin i o potrzebne łaski dla jego rodziców

9:30     ++  Antoni I Franciszka Dudek z dziećmi

11:00 –  ++ Aniela Ślosarczyk z m. Ludwikiem

15:00  –    uroczyste nabożeństwo różańcowe do 5 ołtarzy
Msza Św. :  1/. Za parafian

2/ ++ Alina Ozimina w 4 r. śm.

3/ * O Boże łaski i opiekę NMP Wniebowziętej dla Jacka i Renaty Kupczak w 35 rocz. ślubu